automn

تخفيف حرف آخر

automnRight
social
about درباره وبلاگ

حرف آخر اولین و برترین موسسه تولید کننده دی وی دی های آموزشی کنکور مبتنی بر انیمیشن و تصویرسازی می باشد. از سال 90 شروع به فعالیت کردیم و در این مدت دانش آموزان زیادی از طریق پکیج های آموزشی ما به رتبه های برتر رسیدند.

#

تخفيف حرف آخر

روش های مطالعه شیمی کنکور

شیمی و بله و آتش و خون

شیمی همیشه محبوب بوده است ، هم اکنون و هم در آینده محبوب خواهد بود. شما باید شیمی زندگی کنید. اگر با او دوست شدید ، پس می توانید در بهترین زمان بدون هیچ تردیدی به او اعتماد کنید. این مدل باعث می شود شما مجبور شوید برای دوست داشتن آن هر کاری ممکن است انجام دهید. به نظر نمی رسد که شما علاقه زیادی به ترکیب شیمیایی حافظه دارید و می توانید آزمایشات محاسباتی را انجام دهید. این یک دوره شیمی است که تمام عملکردهای ویژه را دارد. برای اینکه این دوره را به یک سلاح پنهان برای پیروزی در نبردهایی مانند کنکور بدل کنید ، باید مواد حافظه آن را بخاطر بسپارید ، خودتان مطالب استدلالی این دوره را بخاطر بسپارید و برای حل تستهای محاسبه از قلم استفاده کنید. در یک کلام ، شما باید تمام وقت خود را اختصاص دهید و آن را درک کنید.

 

ترش و شیرین

همانطور که در ابتدای این مقاله اشاره کردم ، یک سری از دروس شیمی کاملاً حفظ شده است ، البته قسمت بزرگی از مواد در کنکور تست می شود. با این وجود ، آنچه در طول سالها دیده ایم این است که آزمونهای این بخش ، گاهی به گونه ای طراحی می شوند که پاسخها پیچیده تر از آزمونهای محاسباتی است. طراح به ما یادآوری می کند که این خانه خاله نیست ، شما باید بتوانید نکات اصلی را در صدم ثانیه درک کنید و برای رسیدن به این سطح ، باید کتاب درسی را درک کنید ، واو ، واو. تا زمانی که شما وقت خود را برای یادگیری شیمی خوب صرف می کنید و نمرات با کیفیتی کسب می کنید ، امکان تکرار این مراحل به طور مکرر وجود دارد. تکرار کلید تسلط بر این تکنیک است. علاوه بر این ، اگر به بازار بروید ، در این دوره با کتاب های مختلفی روبرو خواهید شد. یکی از راه های تمرین در این کلاس شیمی به خاطر سپردن است. می توانید آن کتاب عاشقانه را در اوقات فراغت خود در طول روز تهیه و بازی کنید و از خواندن شیمی لذت ببرید.

(0) نظر
X