automn

تخفيف حرف آخر

automnRight
social
about درباره وبلاگ

حرف آخر اولین و برترین موسسه تولید کننده دی وی دی های آموزشی کنکور مبتنی بر انیمیشن و تصویرسازی می باشد. از سال 90 شروع به فعالیت کردیم و در این مدت دانش آموزان زیادی از طریق پکیج های آموزشی ما به رتبه های برتر رسیدند.

#

تخفيف حرف آخر

روش های مطالعه شیمی کنکور

شیمی و بله و آتش و خون

شیمی همیشه محبوب بوده است ، هم اکنون و هم در آینده محبوب خواهد بود. شما باید شیمی زندگی کنید. اگر با او دوست شدید ، پس می توانید در بهترین زمان بدون هیچ تردیدی به او اعتماد کنید. این مدل باعث می شود شما مجبور شوید برای دوست داشتن آن هر کاری ممکن است انجام دهید. به نظر نمی رسد که شما علاقه زیادی به ترکیب شیمیایی حافظه دارید و می توانید آزمایشات محاسباتی را انجام دهید. این یک دوره شیمی است که تمام عملکردهای ویژه را دارد. برای اینکه این دوره را به یک سلاح پنهان برای پیروزی در نبردهایی مانند کنکور بدل کنید ، باید مواد حافظه آن را بخاطر بسپارید ، خودتان مطالب استدلالی این دوره را بخاطر بسپارید و برای حل تستهای محاسبه از قلم استفاده کنید. در یک کلام ، شما باید تمام وقت خود را اختصاص دهید و آن را درک کنید.

 

ترش و شیرین

همانطور که در ابتدای این مقاله اشاره کردم ، یک سری از دروس شیمی کاملاً حفظ شده است ، البته قسمت بزرگی از مواد در کنکور تست می شود. با این وجود ، آنچه در طول سالها دیده ایم این است که آزمونهای این بخش ، گاهی به گونه ای طراحی می شوند که پاسخها پیچیده تر از آزمونهای محاسباتی است. طراح به ما یادآوری می کند که این خانه خاله نیست ، شما باید بتوانید نکات اصلی را در صدم ثانیه درک کنید و برای رسیدن به این سطح ، باید کتاب درسی را درک کنید ، واو ، واو. تا زمانی که شما وقت خود را برای یادگیری شیمی خوب صرف می کنید و نمرات با کیفیتی کسب می کنید ، امکان تکرار این مراحل به طور مکرر وجود دارد. تکرار کلید تسلط بر این تکنیک است. علاوه بر این ، اگر به بازار بروید ، در این دوره با کتاب های مختلفی روبرو خواهید شد. یکی از راه های تمرین در این کلاس شیمی به خاطر سپردن است. می توانید آن کتاب عاشقانه را در اوقات فراغت خود در طول روز تهیه و بازی کنید و از خواندن شیمی لذت ببرید.

(0) نظر

راز بالا بردن تراز قلمچی

راز بالا بردن تراز قلمچی

ممکن است سوالی که اکنون ذهن بسیاری از شما معدنچیان عزیز را به خود مشغول کرده باشد این باشد که اگرچه در طول روز زمان زیادی را صرف مطالعه دروس می کنید ، اما هرگز سطح لازم را در امتحانات عملی کسب نمی کنید. ...

 

به عنوان مثال ، داوطلبان بسیاری وجود دارند که زمان قابل توجهی را برای یادگیری درسی مانند زیست شناسی در طول یک هفته می گذرانند و مقدار زیادی آزمایش را در مورد موضوعات تست انجام می دهند ، اما در پایان جلسه تست با توجه به درصدی که انتظار دارند ، انجام می شود. ضربه نمی زنند. اکثر این بستگان نمی توانند دلیل اصلی این مشکل را پیدا کنند و به راحتی ناامید می شوند و پس از 2-3 آزمایش تمام انگیزه خود را از دست می دهند و حتی فکر عدم شرکت در آزمون را می کنند.

 

با توجه به این مشکل مشترک در بین داوطلبان ، ما تصمیم گرفتیم در این مقاله به نکاتی اشاره کنیم که به شما کمک می کند تا درباره میزان مطالعه ای که در طول هفته انجام داده اید بازخورد خوبی بگیرید و پیشرفت مورد نظر خود را انجام دهید.

 

 

 

برنامه ریزی استاندارد و اصولی

این بدان معناست که برنامه ریزی استاندارد و اصولی یک نیاز اصلی برای موفقیت در قبولی در کنکور سراسری است. هنگامی که شما یک برنامه دقیق و جامع داشته باشید که تمام نیازها را شامل شود ، از جمله تعداد بررسی برای هر موضوع ، تعداد آزمایشات مورد نیاز برای هر موضوع ، آزمون های برنامه ریزی شده و آزمون و سایر موارد ، در نیمه راه. شما موفق شده اید و فقط باید تلاش کنید تا به هدف خود برسید. بنابراین ، اگر برنامه ای ندارید و هر روز طبق احساس و خلق و خوی خود چندین درس می خوانید ، باید فوراً به این وضعیت بیندیشید و هرچه سریعتر نسبت به تهیه و برنامه ریزی مناسب اقدام کنید ، و اگر طبق برنامه مطالعه می کنید برای اطمینان از مطابقت با الزامات ، باید برنامه خود را مرور کنید.

(0) نظر
X